بایگانی نوشته‌ها


شست و شوی پرده زبرا

پرده های زبرا ساختار و شکل و شمایل خاصی دارند. بافت ظریف و توری که به صورت یک در میان با نوعی پارچه در  پرده های زبرا ترکیب شده است باعث شده که ما نتوانیم از هر روشی برای شست و شوی پرده های زبرا استفاده کنیم. ما در این مقاله روش هایی که برای شست و شوی حرفه ای پرده زبرا استفاده می شود را بیان کرده ایم. با کمک متن پیش رو می توانید پرده زبرا خود را هر چند وقت یک بار از تمامی آلودگی ها پاک کرده و به آن جلا ببخشید.

نصب پرده زبرا

پرده های زبرا یکی از رایج ترین نوع پوشش های پنجره ای اند که در فضاهای مدرن و یا سنتی به شدت کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرند. از مزیت های پرده ی زبرا این است که به راحتی با هر دکوراسیونی هماهنگی و هارمونی بالایی پیدا می کنند و به راحتی هم نصب می شوند. اگر به دنبال مراحل نصب پرده ی زبرای خریداری شده خود هستید جای درستی آمده اید. با مطالعه ی متن و مقاله ی پیش رو دنبال کردن مرحله به مرحله ی روش های زیر می توانید به راحتی پرده زبرای خود را به اصولی ترین شکل ممکن نصب کنید.

نصب پرده کرکره

پرده های کرکره ای یکی از ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین نوع پرده هایی هستند که از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده ی ما ایرانی قرار گرفته اند و اصول خاصی را برای نصب دارند. ما در این مقاله از وب سایت دکوخان نکاتی را که برای نصب یک پرده کرکره ای به آن نیاز خواهی داشت را آورده ایم.

شناخت پرده زبرا

شناخت پرده زبرا

پرده های زبرا یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین انواع پرده هایی هستند که برای انتخاب آن ها به اطلاعات دقیق و کاملی نیاز داریم. ما در این مقاله هر آنچه که برای خرید پرده زبرا به آن نیاز دارید را در دسترس شما قرار داده ایم.

شست و شوی پرده کرکره ای

پرده های کرکره ای از تیغه های افقی ساخته شده اند و گرد و غبار را راحت تر از سایر پرده ها به خود جذب می کنند. به همین دلیل به شست و شوی مکرری نیاز دارند و اگر شما اصول و موازین شست و شوی پرده کرکره ای را به خوبی بلد نباشید ممکن است به آن آسیب برسانید. ما در این مقاله تمام نکات لازم و ضروری برای تمییز کردن و شست و شوی پرده کرکره ای را شرح داده ایم. با بهره گیری از این نکات می توانید به راحت ترین شکل ممکن به نظافت و تمییز کردن پرده کرکره ای نصب شده بر اتاق خود بپردازید.

شناخت پرده کرکره

​​​​پرده کرکره ای به دلیل دارا بودن سبک خاصی از سادگی( در حین شیک بودن) در محیط ها و اتاق های مختلفی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله ما به تمام ریزه کاری های مربوط به استفاده از پرده های کرکره ای پرداخته ایم و اطلاعات مفیدی را در این باره به شما ارائه کرده ایم.

نصب پرده حریر

نصب پرده حریر

پرده های حریر علارغم قیمت ارزان تری که به نسب سایر پرده های موجود در بازار دارند در صورتی که از نکات درست نصب بهره مند شوند می توانند جلوه و ظرافت خود را آن طور که باید و شاید به نمایش بگذارند. ما در این مقاله به تمام ریزه کاری هایی که برای نصب پرده حریر به آن نیاز دارید پرداخته ایم.

شست و شوی پرده حریر

شست و شوی پرده حریر

پرده های حریر از زیباترین ومنحصر به فرد ترین نوع پرده هایی هستند که برای ماندگاری بیشتر نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. شست و شوی پرده حریر با سبکی درست و اصولی یکی از مراقبت هاییست که برای این نوع از پرده ها باید آموزش دید. ما در این مقاله همه آن چیزی که شما برای شست و شوی پرده حریر به آن نیاز دارید را آورده ایم.

شناخت پرده حریر

شناخت پرده حریر

پرده حریر یکی از زیباترین و منحصربه فردترین نوع پرده های موجود در بازار می باشد که انتخاب و نصب آن ها نیازمند کسب اطلاعات جامع و دقیق می باشد. آگاهی در مورد ماهیت این نوع از پرده ها به شما کمک خواهد کرد که در نصب چنین پرده هایی بهترین عملکرد را داشته باشید و به زیبایی پرده حریر اتاق خود بیافزایید.

درباره‌ی نویسنده
تیم تولید محتوا فروشگاه اینترنتی پرده دکوخان
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...