بایگانی نوشته‌ها


نصب پرده لورداپه

پرده لورداپه را می توان یکی از قدیمی ترین انواع پرده هایی دانست که از گذشته تاکنون مورد اسقبال مردم قرار گرفته و هیچ گاه از محبوبیت آن کم نشده است. شاید سادگی در سبک و طراحی را بتوان دلیل بر پر طرفدار بودن پرده های عمودی دانست. پرده های لورداپه نسبت به ظاهر ساده ای که دارند به راحتی هم نصب می شود. برای نصب پرده لورداپه تنها کافیست به برخی نکاتی که در این مقاله آمده است توجه کرده و با دقت تمامی مراحل را پشت سر بگذارید.

نصب پرده دیکی( نصب پرده ورتیکال)

پرده دیکی یا به عبارتی پرده ورتیکال یکی از زیباترین و خاص ترین نوع پرده های موجود در بازار اند که بنا به همین خاص بودنشان روش ویژه ای برای نصب هم دارند. این پرده ها را نمی توان مانند دیگر پرده های موجود در بازار نصب کرد. برای نصب پرده دیکی( نصب پرده ورتیکال) در ابتدا به پیش زمینه ای از اطلاعاتی نیاز دارید که بتوانید توسط آن ها به اندازه گیری پرده دیکی( اندازه گیری پرده ورتیکال) بپردازید. بعد از اندازه گیری هم می توان با کمک اطلاعاتی که در مقاله آورده ایم به نصب پرده ورتیکال( نصب پرده دیکی) بپردازید.

شست و شوی پرده لورداپه

پرده لورداپه یا به اصطلاح عام پرده عمودی نوع خاصی از پرده های قدیمی می باشد که ویژگی ها و ساختارهای به خصوصی داشته و به نسبت همین ساختار نیاز به مراقبت های ویژه ای هم دارد. شست و شوی پرده لورداپه را می توان جزء همین مراقبت ها دانست که اگر به صورت اصولی انجام نشود از طول عمر پرده کاسته می شوند. این مقاله راهنمای کلی برای افرادی که می خواهند شست و شوی پرده لورداپه( شست و شوی پرده عمودی) را به صورت اصولی یاد بگیرند می باشد.

شناخت پرده لورداپه

پرده لورداپه یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین پرده هاییست که توسط ما ایرانی از ایام قدیم و ندیم تاکنون مورد استفاده قرار گرفته و هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است. پرده های لورداپه را بیشتر با نام پرده ی عمودی می شناسند. مقاومت در برابر اشعه و تابش نور خورشید، مقاومت در برابر رطوبت و نم، ماندگاری بالا، مقرون به صرفه بودن،کاربردهای متنوع و استفاده از پرده های لورداپه در مکان های مختلف بدون محدودیت، استفاده به عنوان زیر پرده یا پرده مجزا، قابلیت تنظیم نور و ... از مزایا و ویژگی های مثبت پرده لورداپه می باشد که در این مقاله به صورت مفصل در مورد همه ی آن ها بحث شده است.

شست و شوی پرده دیکی

پرده دیکی را می توان یکی از خاص ترین و محبوب ترین پرده های موجود در بازار دانست که امروزه مشتریان زیادی را برای خرید به خود جذب کرده اند. این نوع از پرده ها با توجه به زیبایی و ساختار خاصشان در هنگام شست و شو نیاز به به رعایت نکاتی ویژه دارند که در صورت عدم توجه به آن ها عمر پرده دیکی کم شده و بافت پارچه آسیب می بیند. ما در این مقاله تمام مواردی را که برای شست و شوی پرده دیکی به آن نیاز دارید را در دسترس شما قرار داده ایم. پس با ما همراه باشید.

شناخت پرده دیکی

پرده دیکی نامیست که امروزه آن را با ورتیکال، ورتیلای و زبرای عمودی نیز می شناسند. این نوع از پرده ها به دلیل ساختار و ظاهر خاصی که دارند با هر دکوراسیونی به راحتی هارمونی پیدا کرده و جلوه ی زیبایی به آن می دهند. تنوع رنگی پرده های دیکی بسیار است به گونه ای که دست شما در انتخاب رنگ این نوع از پرده ها کاملا باز خواهد بود. از مزایای پرده ورتیکال می توان به قابلیت نصب و شست و شوی راحت و آسان نیز اشاره کرد. چیزی که پرده های دیکی را خاص و ارزشمند کرده است قابلیت تنظیم و حرکت لت های به کار برده شده در آن می باشد که باعث خواهد شد شما بتوانید نور ورودی به اتاق را تنظیم کنید. در این مقاله به جزئیات این موضوع بیشتر پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید.

شست و شوی پرده شید

پرده شید را می توان یکی از سبک های ساده در تزئین دکوراسیون خانه دانست که علارغم سادگی خود زیبایی دو چندانی را به محیط می دهند. تمییز بودن و شست و شوی پرده شید در زیبایی بخشی این پرده ها به محیطشان تاثیر گذارند اما به شرطی که در مورد اصول نظافت در این پرده ها اطلاعات و درستی را داشته باشیم.

نصب پرده شید

شید به معنای سایه است و پرده هایی که با این نام تولید می شوند در ایجاد سایه در انواع اتاق ها نقش به سزایی دارند. درست است که این پرده ها طراحی ساده ای دارند اما برای نصب پرده شید باید در مورد برخی از مسائل و نکات ریز اطلاعات جامع و کاملی بدست آورد. ما در این مقاله به هر چه که برای نصب پرده شید به آن نیاز دارید را آورده ایم.

درباره‌ی نویسنده
تیم تولید محتوا فروشگاه اینترنتی پرده دکوخان
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...